Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku. Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe, lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe. Współpracujemy z firmami w całej Europie. Nasze produkty można kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech i wielu innych krajach Unii Europejskiej.

Wiele lat doświadczeń, wykwalifikowani fachowcy oraz doskonałe zaplecze technologiczne pozwalają nam na ciągłe tworzenie nowych produktów i wychodzenie naprzeciw coraz większym wymaganiom Klientów. Wykonywane przez nas zadaszenia drzwi wejściowych są trwałe, funkcjonalne i estetyczne, a ogromna różnorodność ich parametrów sprawia, że łatwo jest znaleźć rozwiązania dopasowane do własnych, w pełni indywidualnych potrzeb.

Dążenie do ciągłego rozwoju

Proces produkcyjny zadaszeń zostaje opracowany na etapie ich projektowania. Dzięki rozbudowanemu działowi technologicznemu oraz nowych produktów, powstają optymalne rozwiązania, mogące nie tylko konkurować z wyrobami renomowanych europejskich firm, ale również wyróżniać się na ich tle. Dysponujemy działem rozwoju, w którym zatrudnieni są kreatywni i zaangażowani specjaliści, pracujący nad tworzeniem oraz wdrażaniem nowych rozwiązań, co ma na celu spełnianie rosnących oczekiwań rynku. Współpracujemy z najlepszymi producentami poszczególnych komponentów i korzystamy z materiałów z górnej półki, które wytrzymują duże obciążenia i są odporne na rozmaite uszkodzenia.

Stosujemy najlepsze materiały

Daszki nad drzwi produkujemy przy wykorzystaniu systemów aluminiowych, które są wykonywane na specjalne zamówienie i wykorzystywane do określonych zastosowań. Wszystkie konstrukcje zadaszeń powstają z profili aluminiowych i są lakierowane proszkowo farbą elewacyjną, która zapewnia odporność powierzchni na niszczenie pod wpływem promieniowania UV. Korzystamy także z płyt poliwęglanowych firmy LEXAN, posiadających podwójne warstwy ochronne UV oraz z płyt akrylowych.

Nasze zadaszenia nie byłyby funkcjonalne i stabilne gdyby nie uszczelki wykonane z EPDM oraz elementy ze stali nierdzewnej. Dzięki wykorzystywaniu tylko wysokiej klasy komponentów, produkty potrafią wytrzymać bardzo duże obciążenia (nawet 70 kg/m2), a także zachowują wieloletnią estetykę i trwałość. Dbamy o to, aby daszki były jak najlżejszej i łatwe w montażu, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność. Każde stworzone przez nas rozwiązanie jest badane przez niezależną firmę i każde spełnia standardy europejskie.

Efekt – doskonałe produkty

Wszystko to sprawia, że proces produkcji przebiega bez żadnych zakłóceń, a każdy nasz pracownik zna doskonale swoje zadania. Stawiając na wysokiej klasy komponenty i wciąż poszukując innowacyjnych rozwiązań, jesteśmy w stanie tworzyć dla Państwa najlepsze daszki o zróżnicowanym designie. Polecamy zarówno elementy dostosowane do potrzeb miłośników klasyki i tradycyjnego budownictwa, jak również modele modernistyczne, które dzisiaj są bardzo popularne, szczególnie w przypadku nowoczesnych obiektów – prywatnych i publicznych. Dajemy Państwu dużą dowolność jeżeli chodzi o warianty kolorystyczne – każdy produkt posiada przypisane kolory standardowe, jednak nie ma przeciwwskazań przed wyborem dowolnej barwy zadaszenia, jaka dostępna jest w palecie RAL. Nasze wzory podlegają ochronie prawnej – w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej. Jakość i naszych produktów potwierdza ilość zadowolonych klientów , która co roku zwiększa się o kilkadziesiąt tysięcy. Wszystkie sprzedawane produkty są przebadane przez niezależną firmę a ich wytrzymałość potwierdza Rekomendacja Techniczna wydana przez ITB oddział w Poznaniu.